מחיר עורך דין תעבורה – כמה זה עולה לך?

מחיר עורך דין תעבורה, אז כמה עולה עורך דין לתעבורה? זאת השאלה הנפוצה, אולם, השאלה הזו מקבילה לשאלה כמה עולה רכב או מה התרופה למחלה?, וברור שהתשובה משתנה על פי הנסיבות. להלן כמה דוגמאות:

מחיר עורך דין תעבורה, הצורך בעו"ד לתעבורה:

מחיר עורך דין תעבורה, השאלה הראשונה שעולה במרבית עבירות התעבורה היא האם יש צורך בעו"ד לתעבורה, ובכן אם מדובר בהזמנה לדין, התשובה לטעמי חיובית, וזו התשובה גם בעבירות שנראות זניחות כגון מהירות שאינה גבוהה במיוחד.

כדאי להתייעץ עם עורך דין תעבורה מומלץ לפני שניגשים לבית המשפט. נכון השיחה יכולה לעלות סכום נמוך, אך סכום זה הוא פעוט ביחס לנזק שיכול להיגרם מהתייצבות מול תובע אשר נחוש להחמיר בענישה באיזו עבירה שולית וזוכה לשיתוף פעולה של שופט או שופטת שמחליטים לחנך את הנהגים בבוקר הדיון.

שיחה כזו שיכולה להביא לידיעת הנהג את החידושים האחרונים בפסיקה או בחוק בעינינו ותיתן לו מספר עצות עשה ועל תעשה בדיון יכולה לחסוך ייצוג מלא וכאמור תכין אותו לדיון.

פגישה כזו יכולה לעלות כ-500 ₪ + מע"מ, תלוי כמובן בטיב הייעוץ.

עבירות מהירות מופרזת:

כאן חשוב לשים לב לשוטר שעוצר את הנהג בגין מהירות מופרזת, הסמכות ליטול את רישיון נהיגתו במסגרת פסילה מנהלית, במצב זה כדאי מאוד ליצור קשר במידי עם עורך דין תעבורה מומלץ על מנת להתכונן לשימוע שיערך על ידי קצין תנועה ולמעשה אם ניתן להתייצב לשימוע עם עו"ד. עלות ייעוץ כזה יכולה להיות זהה לסכום מעל, ועלות התייצבות עו"ד עמך לשימוע יכולה להגיע עד 1,000 ₪, שוב תלוי במרחק ובנסיבות.

ברור כי אם פרנסת הנאשם תלויה ברישיון נהיגתו מומלץ לא להתייצב לבד לשימוע ולכל הפחות לבקש ייעוץ מקדים.

לעניין ייצוג בבית המשפט על ידי עורך דין תעבורה מחיר משתנה על פי המהירות והנסיבות אבל בגדול המחיר נע סביב, 4,000-10,000 ₪+ מע"מ. פחות או יותר.

נהיגה בפסילה:

עבירה חמורה ביותר, שדינה יכול להגיע למאסר בפועל ולכן עלות הייצוג בה הינו בין 5,000 ₪ ל10,000 ₪ . + מע"מ

נהיגה בשכרות:

כיוון שעבירת נהיגה בשכרות הינה עבירה חמורה ודינה באם יורשע הנאשם עומד על שנתיים פסילת רישיון כמינימום, הרי שהמחיר עולה בהתאם והינו לרוב בין 6,000-15,000 ₪ + מע"מ, תלוי כמובן בנסיבות.

תאונות דרכים:

בתאונות דרכים ראוי לציין כי חשוב להתייעץ עם עו"ד תעבורה טרם החקירה ועלות ייעוץ זה יכולה להיות סביב 1,000 ₪ + מע"מ ומעלה כמובן תלוי בנסיבות התאונה.

בקשה לביטול פסילה מנהלית שהושתה בעקבות התאונה עלותה בין 2,500-5,000 ₪ + מע"מ ומעלה כמובן תלוי בנסיבות התאונה.

ייצוג בתיק תאונת דרכים, יכול להתחיל מ5,000 ₪ + מע"מ תאונות פשוטות וכלה במעל 100,000 ₪ + מע"מ לתאונות שבהם חס וחלילה מנהג אדם או תאונה שהסתיימה בנכות קשה ביותר ויש חשש לכלא בסוף ההליך.

אלי אנושי – עורך דין תעבורה מומלץ ושופט בדימוס

עו"ד תעבורה מומלץ אלי אנושי, הינו מבין עורכי הדין המובילים בישראל בכל הקשור לעבירות תנועה ותעבורה. מר אלי אנושי הינו שופט בדימוס ועל כן הוא מספק ללקוחותיו שירות יוצא דופן, מכיוון שהוא רואה את התהליך הן כעורך דין תעבורה והן כשופט תעבורה.

סיכום:

בטרם מוציאים שקל מהכיס, חשוב לזכור, שלא כל עו"ד גובה את אותו סכום, ברור שניתן לקבל מחיר שונה מהרשום במקומות שונים וחשוב לדעת מה רמת הייצוג המשפט אותו מקבלים בטרם דנים בנושא של מחיר.

לא כל עורך דין ייתן לכם את השירות המתבקש על ידכם ולא כל עורך דין מומחה לתחום אותו אתם מבקשים ועל כן הקפידו לקבל תמורה מלאה בעד כספכם ולא משנה מה הסכום.

עו"ד לתעבורה בעל ניסיון רב בתחום, ואם היה שופט בתחום כמוני, מה טוב, אמור להיות הכתובת שלכם לתיק מוצלח, ולא רצוי להתפתות למחיר התחלתי זול עליו משלמים ביוקר רב המשך.

מחיר עורך דין תעבורה , מחיר עורך דין תעבורה , מחיר עורך דין תעבורה , מחיר עורך דין תעבורה , מחיר עורך דין תעבורה , מחיר עורך דין תעבורה , מחיר עורך דין תעבורה ,

אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

עו"ד תעבורה אלי אנושי – שופט תעבורה בדימוס.