זיכוי מכניסה לצומת לא פנוי

כניסה לצומת לא פנוי – זיכוי אפשרי וגם שימוש בסעיף כהגנה בתיקי תאונות דרכים

כניסה לצומת לא פנוי, הנה עבירה מרגיזה, הבה נודה בזה, ובכך נדון במאמר זה.

אבל לא רק, הידעתם שניתן להשתמש בסעיף חוק זה על מנת להתגונן בתיקי תאונות דרכים ? נשמע טוב, כנסו למאמר וראו כיצד עושים זאת.

להתייעצות בנושא כניסה לצומת לא פנוי, צלצלו מיד: 050-5738228.

המשך קריאה…

מצלמות מהירות

מצלמות מהירות הסיפור שלא נגמר

מצלמת מהירות הסיפור שלא נגמר, כך ניתן לכנות את עקשנות משטרת ישראל שלא להסכים עם החלטת בית המשפט לתעבורה שמתח ביקורת קשה על תקן המצלמות וזיכה את הנהגים שהואשמו בנהיגה במהירות מופרזת, לאחר שצולמו במצלמות א3. על כך ועוד בפוסט הבא.

המשך קריאה…

תאונת דרכים קטלנית עורך דין

תאונת דרכים קטלנית עורך דין , הנה תאונת דרכים קטלנית  בה קופחו חיי אדם, תאונה בה נהרג אדם, מדובר בתאונה החמורה ביותר, שכן מעבר לנזק לרכוש או פציעות חמורות יותר או פחות בתאונות לא קטלניות, הרי תאונת דרכים קטלנית עורך דין הנה למעשה החמורה והסבוכה לטיפול וזאת לאור חומרתה, יחס רשויות האכיפה אליה  והענישה הצפויה לרוב מאסר בפועל מאחורי סורג ובריח.

על תאונת דרכים קטלנית במאמר זה.

המשך קריאה…

פתיחת דלת רכב תאונה עם אופנוע

פתיחת דלת רכב תאונה עם אופנוע

פתיחת דלת רכב תאונה עם אופנוע בחוסר זהירות יכולה לגרום לתאונה קשה. בעיקר פתיחת דלת מסוכנת לרוכבי אופנוע ואופניים, תאונה כזו יש לה פוטנציאל של פגיעה פיזית קשה ברוכב וגם ברישיון הנהיגה של הנהג . על החוק ופסיקה לדוגמה במאמר הבא.

המשך קריאה…

פקודות תעבורה

פקודת התעבורה – בסיס החוק ופסיקה בדיני תעבורה

פקודת התעבורה הנה הבסיס של בחוק והפסיקה בדיני תעבורה, יחד עם תקנות התעבורה הם מהוות את המסד שעליו מתבססת האכיפה השפיטה במדינת ישראל ובכלל כלל נוהלי התעבורה במדינת ישראל. המשך קריאה…

עו"ד תעבורה בבת ים

אי ציות להוראות שוטר – דרישות החוק ופסיקה

אי ציות להוראות שוטר, הנה עבירה חמורה אשר משטרת שיראל מתייחסת אליה בחומרה מיוחדת וכך גם בתי המשפט, שכן מדובר למעשה בהכשלה או נסיון הכשלה של עבודת המשטרה.

לכן גם אם פוטנציאל גרימת תאונת דרכים  בעבירת אי ציות להוראת שוטר לכשמעצמה, הוא לא גבוה, הרי עדין העבירה הינה חמורה וכך גם הענישה בדינה. המשך קריאה…

קנס רמזור אדום – עבירה שניתן לצאת ממנה

נהיגה כשברמזור אור אדום, הנה עבירה חמורה ומסוכנת לכל הדעות, ברור כי הפוטנציאל לגרימת תאונת דרכים  נהיגה כשברמזור אור אדום לנהגים, הוא מהגבוהים ביותר לבטח בכבישים סואנים.

אבל האם כל דו"ח  נהיגה כשברמזור אור אדום דינו הרשעת תעבורה לנהג, לא בטוח והדבר תלוי בנסיבות, ועל כך המאמר הבא. המשך קריאה…

פקודות תעבורה

הסעת נוסעים מעל המותר : מה חשוב לדעת?

הסעת נוסעים מעל המותר, דוח או הזמנה לדין בנושא הסעת נוסעים מעל המותר היא אחת מהאכיפות האהובות על משטרת ישראל.

לא צריך ציוד מיוחד, או מארבים מתוחכמים, פשוט לעצור רכב ולספור את הנוסעים שבו, אבל לא תמיד זה מסתדר למשטרה וגם כאשר מדובר בהסעת נוסעים מעל למותר ניתן לזכות את הנהג – אפילו עשיתי כך בעצמי, על החוק ופסיקה לדוגמה במאמר הבא.  המשך קריאה…