עו"ד אלי אנושי שופט תעבורה בדימוס

RussiaUSA

יצירת קשר

רחוב הכישור 47, חולון

א' - ה' 8:00 - 20:00 סופ"ש בתיאום מראש

חייג עכשיו: 0505738228

עקבו אחריי

עבירות תעבורה

 

עורך דין אלי אנושי שופט בדימוס מייצב בתאונת טרקטורון

מעצר בעבירות תעבורה, עצה מעו”ד תעבורה, הכלל הידוע שמעצר בעבירות התעבורה הנו חריג שבחריגים נשחק זה מכבר, מה שהחל בעבירות חמורות כנהיגה בזמן פסילה או הפקרת נפגעים, פגע וברח התרחב וכולל כיום אף עבירות שכרות וגם לעתים נהיגה במהירות מופרזת ועוד ידה של המשטרה נטויה, להכביד ידה במעצר עד תום הליכים בגין עבירות תנועה.
משטרת ישראל נוהגת להביא מידי יום ביומו עצורים בעבירות שונות לבתי המשפט לתעבורה ולבקש במרבית המקרים את הארכת המעצר או לחלופין שחרור בתנאים כה מגבילים עד שלעיתים יש נאשמים המעדיפים להיוותר במעצר… ואחרים מעדיפים להודות באשמה במהירות במצב של מעצר עד תום הליכים בגין עבירות תנועה.

בקשת המעצר עד תום ההליכים מוגשת מכוח סעיף 21 לחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה). במקרים בהם מוגשת בקשה למעצר עד תום הליכים בגין עבירות תנועה, שומה על בית המשפט לבחון האם ניתן להשיג את מטרת המעצר באמצעים אחרים שפגיעתם בחירות הנאשם פחותה. בנוסף לכך, בפסיקה נקבע כי רק כאשר קם חשש אמיתי שאף חלופת מעצר לא תיתן מענה להגנת הציבור מפני מסוכנות הנאשם, בית המשפט יורה על מעצר עד תום ההליכים בעבירות לפי פקודת התעבורה.

למקרה קשה ביותר של תאונת פגע וברח שגררה בקשה למעצר עד תום הליכים ראה בקישור הבא.

לכן חשוב במקרה של מעצר עד תום הליכים בעבירת תנועה, לפנות באופן מיידי  לעו”ד תעבורה שמומחה בתחום על מנת לקצר ככל שניתן את סבלו של העצור ולהביא לשחרורו בהקדם האפשרי.
לעו”ד אלי אנושי, עורך דין תעבורה, שופט תעבורה בדימוס, ניסיון רב שנים בנושא הן כסנגור והן כשופט והוא הכתובת הברורה לייצוג במעצר עד תום הליכים בגין עבירות תנועה בבתי המשפט לתעבורה.

וראה מאמר בנושא ייצוג קטינים בהליכי מעצר בעבירות תעבורה בקישור הבא.

צרו קשר עם עו"ד אלי אנושי