עו"ד אלי אנושי שופט תעבורה בדימוס

RussiaUSA

יצירת קשר

רחוב הכישור 47, חולון

א' - ה' 8:00 - 20:00 סופ"ש בתיאום מראש

חייג עכשיו: 0505738228

עקבו אחריי

איך לבחור עורך דין תעבורה?

אלי אנושי מתכונן למשפט

איך לבחור עורך דין תעבורה, שאלת מיליון הדולר כפי שאומרים. אז באמת איך לבחור עורך דין לתעבורה שישמור על רישיון הנהיגה שלך, שאף ישמור על חירותך בעבירות תעבורה קשות כנהיגה בפסילה ותאונות דרכים קשות שבהם התביעה מאיימת אף במאסר.

כשופט תעבורה בדימוס ועורך דין שמטפל בענייני תעבורה אני נשאל את השאלה ע”י אנשים שונים ולכן החלטתי להעלות את הנושא בכתב, קבלו מספר נקודות למחשבה שיעזרו לכם להחליט בנושא, איך לבחור עורך דין תעבורה?

מבט באתר האינטרנט

טוב לצערכם קיבלתם הזמנה לדין או דוח תעבורה, שאלתם קיבלתם המלצה על שם או שתיים, ואולי גם גלשתם באינטרנט ונתקלתם במספר רב של עורכי דין שמציעים את שירותיהם בתחום, כנסו לאתרי האינטרנט שלהם, וקבלו התרשמות ראשונית, נכון שהאתר הוא פרסומת וכל מה שכתוב בו אמור להילקח בערבון מוגבל ביותר, אך בכל זאת ניתן ללמוד מהאתר מספר פרטים חיוניים כפי שאפרט להלן, פרטים שיעזרו לכם להחליט האם להתקדם לשלב הפגישה האישית עם עורך הדין.

האם עורך הדין מוסמך?

הכוונה אינה רק האם עורך הדין לתעבורה מוסמך לעריכת דין מטעם לשכת עורכי הדין, ברור שהוא אמור להיות מוסמך וכדי שבשלב מוקדם תעיפו מבט בתעודה המסמיכה אותו, רק להיות בטוחים.

השאלה יותר ממוקדת בתחום, שימו לב, לא כל עורך דין מבין בכל תחום, והאמרה שמי שמומחה בכל, הוא מומחה לכלום נכונה לרוב.

השאלה היא האם עורך או עורכת, הדין הספציפית מתמחה בתחום התעבורה, כתחום מומחיות, האם מדובר במשרד בוטיק שמתמחה בתחום דיני התעבורה וזהו תחומו המרכזי והמוביל. משרד כזה יוכל לתת לכם את השירות המקצועי ביותר הנדרש, שכן הוא עוסק בתחום באופן מקצועי על בסיס יומי ולכן ניסיונו הרב של עורך הדין לתעבורה בטיפול במספר לקוחות רב על פני שנים רבות, יכול לשרת אתכם.

מי באמת מטפל בתיק?

אז מצאתם משרד בוטיק שמתמחה בתחום התעבורה, לא מספיק, ישנם משרדים שבהם יקבל את פניכם עורך דין תעבורה ותיק וידוע אולם את העבודה עצמה יבצע עורך דין צעיר והרבה פחות מנוסה, שימו לב לא כל עורך דין צעיר גורע מטיב הטיפול, אולם אם אתם מגיעים למשרד עורכי דין ידוע ומשלמים במיטב כספכם, ברור שתרצו סיכוי למיטב התוצאות לאחר טיפול מעורך דין מנוסה.

הבטחות? לא בבית ספרנו

האם עורך הדין לתעבורה מבטיח הרים וגבעות, האם הוא מתהדר בקשרים עם תובעים ושופטים במערכת, הפרקליטים “אוכלים מידו”?, זה סימן אזהרה ברור.

אף אחד לא יכול להבטיח לכם בוודאות כיצד יסתיים התיק, ניתן להעריך ברמת וודאות כזו או אחרת אך 100%, זה אולי רק במקרים פשוטים ביותר או במקרים שלא “כשרים” ביותר. אין ספק שקשרים חשובים, אין ספר שעורך דין לתעבורה שעוסק בתחום שנים רבות מפתח את הקשרים ומכיר את הנפשות הפועלות במערכות האכיפה והמשפט השונות. ומנגד גם המערכת מכירה אותו, שופטי התעבורה, תובעים ופרקליטים. חשוב לזכור שלמערכת המשפט ותביעות התעבורה אינטרסים משלה ועליהם היא שומרת מכל משמר. אז שלא יספרו לכם סיפורים. עבודה קשה של עו”ד מומחה ומבין עניין בתיק שיכולה להוביל לתוצאות, נהדר, הבטחות לקשרים וקיצורי דרך… לחשוד.

מחיר

אין ספק שבתחום הפרוץ, כתחום עריכת הדין בימינו התחרות חזקה ורבים מעורכי הדין סבורים כי הדרך להשיג לקוחות הינה להוריד מחירים. אבל, חשוב לזכור שעבודה משפטית אינה כמוצר מדף הנרכש בסופרמרקט, אין מדובר בבחירה של כיכר לחם ממאפיה “א” מול כיכר לחם זהה ממאפיה “ב”. זה לא אותו דבר, יש צורך בידע, בניסיון, בהכרות עם דיני התעבורה, הפסיקה, ומה שנראה זול תחילה יכול להתברר כיקר מאוד בהמשך הדרך לאחר קבלת תוצאות גרועות. אגב התחבורה הציבורית בישראל מאוד יקרה… ונהג פרטי הרבה יותר. המחיר חשוב ברור שחשוב, אך גם התוצאה.

חיבור

אז הכל טוב ויפה ידע, ניסיון, מחיר אבל האם במהלך פגישה אישית אתם מתחברים לעורך הדין לתעבורה שמולכם, האם מבחינה אישית התחברתם, הוא נראה לכם?, והכוונה לא ליופי, אלא לקליק שיוצר עסקאות, האם בסופו של יום הוא טיפוס שאתם יכולים לסמוך עליו…ועזבו בדיחות על עורכי דין…כי הפעם מדובר בעורך הדין שלכם.

סיכומו של דבר

אז איך לבחור עורך דין תעבורה?, קיבלתם מספר נקודות למחשבה, זכרו להפעיל את הראש ולא להתרשם משטויות ויש הרבה כאלה, כי הקרב לשמירת רישיון הנהיגה שלכם רק מתחיל. אז בהצלחה.

ראוי להתייעץ עם עו”ד אלי אנושי – עורך דין תעבורה – שופט תעבורה בדימוס. אשר לו ניסיון רב בייצוג נהגים בעבירות תנועה שונות, בבית המשפט לתעבורה.

אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

עו”ד אלי אנושי – שופט תעבורה בדימוס – עורך דין תעבורה.

אולי יעניין אתכם גם: עו”ד נהיגה בשכרות

  שתפו
  Share on facebook
  Facebook
  Share on twitter
  Twitter

  מאמרים אחרונים מהבלוג

  כתב אישום תעבורה

  כתב אישום תעבורה

  כתב אישום תעבורה: כתב אישום תעבורה זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו, אל תחשבו שלי זה לא יקרה. תאונת דרכים, או נהיגה בשכרות או כל

  למאמר המלא
  עורך דין תעבורה מומלץ

  עורך דין תעבורה מומלץ

  עורך דין תעבורה מומלץ עורך דין תעבורה מומלץ מאת עו”ד אלי אנושי שופט תעבורה בדימוס. מבוא: עורך דין תעבורה מומלץ הוא משאלת הלב של מי

  למאמר המלא