עו"ד אלי אנושי שופט תעבורה בדימוס

RussiaUSA

יצירת קשר

רחוב הכישור 47, חולון

א' - ה' 8:00 - 20:00 סופ"ש בתיאום מראש

חייג עכשיו: 0505738228

עקבו אחריי

עורך דין תעבורה במרכז

עו"ד אלי אנושי

 מחפש עורך דין תעבורה במרכז? אל חשש, עו”ד אלי אנושי, שופט תעבורה בדימוס, הוא הכתובת הנכונה כאשר רישיון הנהיגה בסכנה ואתה מחפש עורך דין תעבורה במרכז .

עו”ד אלי אנושי, שופט תעבורה בדימוס כיהן כשופט תעבורה בבית המשפט לתעבורה מחוז מרכז, ומחוז מרכז היה מחוז השיפוט שלו. והוא ישב זמן רב כשופט הדן בתיקי שלוחת תביעות תעבורה מחוז מרכז של משטרת ישראל.

עו”ד אלי אנושי צבר ידע רב שנים, באלפי תיקים שלרבים מהם המשותף הוא מיקום העבירה במחוז המרכז  שלא לדבר על שוטרי התנועה ובוחני תאונות הדרכים ששבו והעידו בפניו, חשוב לזכור שכל הניסיון של שופט תעבורה בדימוס, וסנגור תעבורה רב שנים שהוסמך ב- 1997,  כל הידע התעבורתי הזה יכול לעמוד לרשותך אם רק תפנה למשרדו של עו”ד אלי אנושי, שופט תעבורה בדימוס, עורך דין תעבורה במרכז.

כיוון שהיום כל דו”ח תנועה או כתב אישום יש בהם כדי להשפיע על מצב רישיון הנהיגה גם משרד הרישוי ושלא לדבר על חלקו ההולך וגובר של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים שמזמן נהגים לבדיקות ללא הפסקה, הרי שחשיבות ההתייעצות עם עורך דין כעורך דין אלי אנושי, שופט תעבורה בדימוס גוברת.

ובנימה אישית:

“אני שימשתי כסנגור בעל ותק רב בתחום התעבורה וגם שופט תעבורה שפסק בתיקים רבים בכל תחום רלוונטי ומרצה כיום בהשתלמויות תעבורה. זווית הראיה שלי הנה רחבה ביותר שכן אני הייתי שם באולם המשפט, מדוחות תנועה, פסילות רישיון, נהיגה בשכרות וכלה בתאונות דרכים קשות ומקפחות חיים. השמעתי ושמעתי את כלל הטיעונים ומבין היטב את הלך המחשבה של הנפשות הפועלות בבית המשפט והתביעות. וזהו היתרון הגדול שמשרדי נותן ללקוחותיו.

אני מאמין שהניסיון הרב שלי יכול לחסוך זמן ומשאבים ללקוחותיי. הבנה המהירה מה כיוון הרוח ומה נדרש לעשות מבחינה משפטית או כל בחינה אחרת, ואיזה גורם מקצועי נוסף כדאי לערב על מנת לסייע לאדם במצוקה משפטית שניצב בפני. כאשר לא רק הנוחות, אלא אף פרנסתו ולעתים אף חירותו בסכנה. כאשר כל לקוח או לקוחה מקבלים מענה אישי וייחודי על פי צרכיהם ומטרותיהם. משלב הראשוני של הייעוץ לפני חקירה ועד להתדיינויות המשפטיות עצמם”.

לסיכום, אם אתם מחפשים עורך דין תעבורה במרכז פנו מידית לעו”ד אלי אנושי שופט תעבורה בדימוס ותבינו את ההבדל.

עו”ד אלי אנושי, שופט תעבורה בדימוס, מטפל בין היתר נושאים הבאים – לחץ להרחבה:

עורך דין תאונות דרכים

נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה בשכרות

הליכי מעצר בדיני תעבורה

ייעוץ לאחר קבל דוח

התרת נהיגה לבלתי מורשה

ייעוץ לפני חקירת בוחן

כתבי אישום בעבירות שונות בבית המשפט לתעבורה

ייצוג בבית דין צבאי לתעבורה

הסבת דוחות בין נהגים

ייצוג קטינים ונוער

 

לייעוץ מקצועי, צרו קשר עם עורך דין תעבורה במרכז, שופט בדימוס אלי אנושי:

פרטי התקשרות

בנייד 050-5738228

 

עו”ד אלי אנושי, עו”ד תעבורה, שופט תעבורה בדימוס, מקבל בברכה את פנייתך בנוגע לשרותיו.

הסדר חניה במקום.

  שתפו
  Share on facebook
  Facebook
  Share on twitter
  Twitter

  מאמרים אחרונים מהבלוג

  כתב אישום תעבורה

  כתב אישום תעבורה

  כתב אישום תעבורה: כתב אישום תעבורה זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו, אל תחשבו שלי זה לא יקרה. תאונת דרכים, או נהיגה בשכרות או כל

  למאמר המלא
  עורך דין תעבורה מומלץ

  עורך דין תעבורה מומלץ

  עורך דין תעבורה מומלץ עורך דין תעבורה מומלץ מאת עו”ד אלי אנושי שופט תעבורה בדימוס. מבוא: עורך דין תעבורה מומלץ הוא משאלת הלב של מי

  למאמר המלא