עו"ד אלי אנושי שופט תעבורה בדימוס

RussiaUSA

יצירת קשר

רחוב הכישור 47, חולון

א' - ה' 8:00 - 20:00 סופ"ש בתיאום מראש

חייג עכשיו: 0505738228

עקבו אחריי

זיכויים בנהיגה בשכרות

עו"ד אנושי אצל גדי סוקניק

זיכויים מנהיגה בשכרות והצלחות מוכחות בתחום

זיכויים מנהיגה בשכרות, דוגמאות להצלחות מוכחות של עו”ד אלי אנושי שופט תעבורה בדימוס.
להתייעצות בנושא נהיגה בשכרות, צלצלו מיד: 050-5738228.

זיכוי בנהיגה בשכרות – תיק ראשון ביטול מוחלט של כתב האישום

הלקוח “כ” “א, הגיע למשרד עם תיק שכרות לא פשוט, לאחר שסיים לרצות 30 יום פסילה מנהלית, הוא הואשם הנהיגה כאשר כמות האלכוהול על פי הבדיקה הייתה 405 מיקרוגרם, שזה מעבר לכמות שנקבעה בחוק.
הזמנתי את חומר החקירה ולאחר עיון בו עלתה השאלה האם באמת השוטרים זיהו את הלקוח שלי כנהג הרכב, שהרי מעבר לשאלת השכרות עצמה, הרי קודם כל זה “נהיגה” בשכרות, מעיון מעמיק בחומר הראיות התברר שכל אחד משלושת השוטרים שעסקו בטיפול הנהג הותירו את הזיהוי שלו כנוהג, למשהו אחר.
מילים אין ספק שהיה שם, אין ספק שנבדק, אך בפועל איש לא רשם שראה אותו נוהג, עכשיו הוא לא היה שם לבדו, אז אולי משהו אחר נהג, כיוון שכך לטעמי נוצר ספק.
לאחר דיון משפטי בבית המשפט לתעבורה מרכז, ושיחה מעשית עם התביעות הצלחתי להבהיר להם כי הבעיה כה גדולה עד כי אין כל ספק בתוצאה, שהיא זיכוי, לאור האמור הסכימה המאשימה, לחזור בה מהאישום והתיק הסתיים בניצחון גדול שלי והקלה גדולה ללקוח.
מדבריו: “אני המום, כל הכבוד, ידעתי שאתה היחיד שתוכל לעזור לי”.

תיק שני זיכוי נאשם מכתב האישום

תיק זה הוא מהחביבים עלי, אתם יודעים לעיתים יש צורך בניהול התיק תוך כדי ממש ויכוחים עם בית המשפט והתביעה המשטרתית וגם לקוח שמאמין בחפותו על מנת להצליח עד הסוף ועוד להתפרסם על זה, בתקדים מעניין.
“ג” יוצג על ידי בית המשפט לתעבורה ירושלים, דיון ההוכחות היה ארוך אך התמקד השאלה האם הנהג עישן טרם הבדיקה, שכן אחת מדרישות להפעלה נאותה של מכשיר הינשוף הייתה המתנה של 5 דקות טרם הבדיקה ללא עישון.
לאחר חקירת השוטרים התברר כי איש לא טרח לציין זאת ולשופט שדן בתיק לא נותר לקבוע כי הנאשם זכאי מאשמתו.
חשוב לציין כי בפני ובפני הלקוח עמדה הצעה להסדר טיעון, הצעה טובה והנאשם שהחליט ללכת עד הסוף, בעצה אחת איתי זוכה מאשמת נהיגה בשכרות של פי מהמותר החוק.

למידע נוסף אודות נהיגה תחת השפעת אלכוהול >> לחצו כאן

למדריך מלא ומפורט כולל שאלות ותשובות בנושא לחצו על הקישור >> נהיגה בשכרות

תיק שלישי סיום תיק שכרות עם פסילה של 30 יום, הכל כולל הכל

הלקוח “ש” הגיע למשרדי לחוץ ביותר שכן כל פרנסתו הייתה תלויה ברישיון נהיגתו ועסק חדש שפתח עם שותף היה תלוי כולו ביכולתו לנהוג בין עסקים שונים ולספק שירות.
הנהג הגיע אלי לאחר שפנה לתביעות שהציעו לו 18 חודש…., אולם לאחר שבדקתי את כתב האישום הבחנתי במשהו מוזר.

לאורך כל הדרך שבה טופל על ידי השוטרים היו תיקונים במסמכים, תיקונים על גבי תיקונים שלמעשה יצרו אפשרות לספק בהבנה מה קרה ומתי קרה.
לא רק זאת חלק מהתיקונים אכן נחתמו על ידי השוטרים ואולם חלקם תוקנו מבלי שניתן לדעת על ידי מי ולמה.

לאחר שהתבררו עובדות אלו בדיון, הסכים הלקוח לקבל הסדר של שינוי סעיף אישום שהשכרות תמחק ממנו לחלוטין, 0 נקודות, ולסיים התיק ב-30 יום פסילה בלבד – זהו, הכל כולל הכל.
לציין כי הלקוח שלא רצה לקחת שום סיכוי לפסילה נוספת יצא מרוצה ביותר, ולדבריו:
“לא יכולתי לצפות לתוצאות טובות יותר, איך?”.

 

תיק רביעי, סיום תיק שכרות ללא פסילה מעבר ל30 ימי הפסילה המנהלית

“א” הגיע למשרדי זמן מה לאחר קבלת הדו”ח ופסילתו מלנהוג ל30 ימים, הפסילה המנהלית, סיפורו נשמע לי מוזר, מטענותיו לגבי מעצרו לבדיקה עלו תהיות רבות לכשירות השוטרים בהפעלת המכשיר.
לאחר הגשת בקשה לביטול, שלמעשה נקבעה לדיון לאחר שכמעט כל הפסילה הסתיימה, מה לעשות יש דברים שלא תלויים בי…, התקיים דיון הפסילה בפני אחת השופטות המחמירות בנושא בבית המשפט לתעבורה בתל אביב.
ברור שהתביעה התנגדה לבקשה אך טענתי בתוקף שיש בעיות חמורות בחומר החקירה, למעשה נדמה שכל שוטר שהיה שם רשם גרסה משלו לעיכוב ומעצר הנהג, עד כדי שלטענתי יש בסיס לסיום התיק בזמן הפסילה שרוצה עד כה.
למעשה בית המשפט הסכים עם טענותיי לגבי חומר הראיות, ובפגישה מהירה עם התביעה הוסכם לשמחתו הרבה של הלקוח שכבר היה בטוח שיאלץ לשנות את כל סדרי חייו עקב פסילתו הצפויה, הסתיים התיק ב-30 ימי הפסילה המנהלית בלבד. וכמובן מחיקת אישום הנהיגה בשכרות.
הלקוח: “די, לא מאמין…, אמרתי לך”.

לדוגמאות נוספות ויש רבות כאלו, ובעיקר אם יש צורך בהתייעצות עם עורך דין נהיגה בשכרות, צרו קשר עמי ותגיעו בדחיפות לפגישה במשרדי.

מאת: עו”ד אלי אנושי עו”ד תעבורה – שופט תעבורה בדימוס, מחבר הספר: גזר דין – מפתח ענישה בעבירות התעבורה.

אין בתוכן דלעיל משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי; אין בו טענה לייצוג הנאשם, כמו כן התוכן דלעיל אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, והמסתמך על המידע עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

 

  שתפו
  Share on facebook
  Facebook
  Share on twitter
  Twitter

  מאמרים אחרונים מהבלוג

  כתב אישום תעבורה

  כתב אישום תעבורה

  כתב אישום תעבורה: כתב אישום תעבורה זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו, אל תחשבו שלי זה לא יקרה. תאונת דרכים, או נהיגה בשכרות או כל

  למאמר המלא
  עורך דין תעבורה מומלץ

  עורך דין תעבורה מומלץ

  עורך דין תעבורה מומלץ עורך דין תעבורה מומלץ מאת עו”ד אלי אנושי שופט תעבורה בדימוס. מבוא: עורך דין תעבורה מומלץ הוא משאלת הלב של מי

  למאמר המלא